logo


Имя: Пароль:


Moderatoriams

Страницы:  1, 2  След.

new_topic  reply_topic
Автор Сообщение
k2607

post 08-Дек-08 00:59

Sveiki! labas

Stai ir susirinko visi moderatoriai. Jus tiesiog galima pavadinti Komanda S stiprus juokas
Kolkas zvalgykites, apsipraskit. Kopijuokit torentus is seno puslapio ar dekit naujus. Svarbiausia iprast prie torentu aprasymu tvarkos patiems. Visi pavyzdziai duoti. Ju privalu laikytis tiesiog zodzio tikslumu. Pagrindinis Jusu darbas pradzioje ir bus sitos tvarkos kontroliavimas viesai atverus svetaine. Tas ivyks pries sv. Kaledas. Ar temas padalinti mums, ar pasidalinsite tarpusavy - spreskite patys.

Sekmes hi
k2607

post 23-Дек-08 22:20 (спустя 15 дней)

Auuu, zmones, kur jus???
Iki Naujuju Metu bent jau temas pasiskirstykite...Arba paskutine siu metu diena paskirsime mes..
Iskart po Naujuju pradedame aktyvu darba. Visus ispejau - is moderatoriu reikalausiu veiklos. Jei jos nebus...na manau supratot..O kolkas - geru svenciu!
Safira

post 29-Дек-08 13:47 (спустя 5 дней)

Paskirkite jūs. Man tai nelabai turi didelės reikšmės katruos forumus moderuoti. Tik kaip jau minėjau šiuo metu mano sveikatėlė nelabai gera. Ir dar plius per šventes peršalau tai apskritai vos leisgyvė esu (atsiprašau už tokį žodį) susigÄ—dau Bet pasistengsiu iš savo pusės prižiūrėti man skirtas temas. O dėl torrentų dėjimo iš mano pusės teks truputėlį luktelti. Nebent prisidėsiu kai truputėlį geriau pasijusiu. Ačiū už supratimą. mirktelÄ—jimas
iin

post 29-Дек-08 15:38 (спустя 1 час 50 минут)

[quote:5645dbae22="Safira"]Paskirkite jūs. Man tai nelabai turi didelės reikšmės katruos forumus moderuoti. Tik kaip jau minėjau šiuo metu mano sveikatėlė nelabai gera. Ir dar plius per šventes peršalau tai apskritai vos leisgyvė esu (atsiprašau už tokį žodį) susigÄ—dau Bet pasistengsiu iš savo pusės prižiūrėti man skirtas temas. O dėl torrentų dėjimo iš mano pusės teks truputėlį luktelti. Nebent prisidėsiu kai truputėlį geriau pasijusiu. Ačiū už supratimą. mirktelÄ—jimas
lauksim, suprantam, uzjauciam, liūdna
o kjada gi ta didzioji diena nusimato?.. flirtuoju
by iin (jei kas dar nezino ups )
satanseitan

post 16-Янв-09 23:17 (спустя 18 дней)

Stai ir tema atsirado..mums skirta............
satanseitan

post 16-Янв-09 23:18 (спустя 1 минута)

k2607
Ka turejei omeny pavadinus Komanda S....???
k2607

post 16-Янв-09 23:34 (спустя 15 минут)

Kad visu keturiu nikai is S raides stiprus juokas
sigunchix

post 16-Янв-09 23:38 (спустя 4 минуты)

[quote:aef9ccd6fc="k2607"]Kad visu keturiu nikai is S raides stiprus juokas


Tiksliai! stiprus juokas Čia gerai sumastei stiprus juokas
satanseitan

post 16-Янв-09 23:59 (спустя 20 минут)

nera moderatoriu prie pageidavimo temu!!!
sigunchix

post 17-Янв-09 00:13 (спустя 14 минут)

O man atrodo kad prie pageidavimų ir pagalbos temų moderatorių ir nereikia - kiekvienas pagal galimybes tose temose dalyvauja ir pasisako. Juk nepradėsim sakyti, kad narys parašė žinutę, pvz jog nori multiko, nesilaikydamas reikalavimų ar kažką panašaus...
sonke

post 17-Янв-09 11:25 (спустя 11 часов)

Sveiki. Šiandien ir man atsivėrė vartai į šią temą draugai
k2607

post 18-Янв-09 02:38 (спустя 15 часов)

loreciukas suteikiau Super dalintojo statusa. Tiksliai, palaiko virs 70 torentu, saunuole :)
satanseitan

post 18-Янв-09 04:16 (спустя 1 час 37 минут)

k2607 Aciu!
sigunchix

post 18-Янв-09 12:54 (спустя 8 часов)

Sveiki, noriu patarimo. Jeigu žinau filmo pavadinimą užsienio kalba, bet niekaip nerandu kaip jį verčia į lietuvių kalbą, užteks nurodyti pavadinimą anglų kalba? Turiu galvoje seną bet gerą 1970 m. italų komediją "They call me Trinity" Ar tiesiog pažodžiui išverst pavadinimą pačiai? nesu tikras
k2607

post 18-Янв-09 12:59 (спустя 4 минуты)

[quote:7efef7baa1="sigunchix"]Sveiki, noriu patarimo. Jeigu žinau filmo pavadinimą užsienio kalba, bet niekaip nerandu kaip jį verčia į lietuvių kalbą, užteks nurodyti pavadinimą anglų kalba? Turiu galvoje seną bet gerą 1970 m. italų komediją "They call me Trinity" Ar tiesiog pažodžiui išverst pavadinimą pačiai? nesu tikras


Pameginsiu as paieskot
k2607

post 18-Янв-09 13:15 (спустя 16 минут)

Kol kas tik rusu kalba randu, bet dar pasikapstysiu...Kai nera oficialaus filmo vertimo, paprastai daroma taip: isverciama pazodziui, o aprasyme nurodoma, kad filmo pavadinimo vertimas salyginis
sigunchix

post 18-Янв-09 15:09 (спустя 1 час 53 минуты)

Aišku. Ačiū
satanseitan

post 18-Янв-09 15:57 (спустя 47 минут)

As irgi neradau oficialaus verymo....net jieskojau pagal italiska,isversk tiesiogiai. "Mane vadina Trejybe"
Safira

post 20-Янв-09 11:44 (спустя 1 день 19 часов)

Цитата:

lauksim, suprantam, uzjauciam, liūdna
o kjada gi ta didzioji diena nusimato?.. flirtuoju
by iin (jei kas dar nezino ups


Vasario pabaigooje o tiksliau 25d. Laukiu nesulaukiu. Įsimylejusi
k2607

post 20-Янв-09 16:55 (спустя 5 часов)

[quote:7efada235a="Safira"]

Цитата:

lauksim, suprantam, uzjauciam, liūdna
o kjada gi ta didzioji diena nusimato?.. flirtuoju
by iin (jei kas dar nezino ups


Vasario pabaigooje o tiksliau 25d. Laukiu nesulaukiu. Įsimylejusi


Vadinasi greitai turėsime dar vieną "sawiuką" stiprus juokas
Kaip faina labai patinka
satanseitan

post 21-Янв-09 02:01 (спустя 9 часов)

Aaaa dabar supratau apie ka jus cia........... mergaitÄ—s juokas
sonke

post 21-Янв-09 15:34 (спустя 13 часов)

Sakykit, TS kokybę dedam ar ne? Kažkur lyg skaičiau, kad ne, bet dabar nerandu.Turiu filmą "Laumės vaikas", bet pradėjus dėti pamačiau, kad TS prirašyta, nors kokybė tikrai gera, kiek aš ją suprantu.. susigÄ—dau
satanseitan

post 21-Янв-09 16:31 (спустя 57 минут)

Kaip raso, kad nededam!!!

Цитата:

Formatai TS, TC, DVDScr, CamRip ir pan. netoleruojami ir bus trinami.
tik noreciau uzgincyti del DVDScr formato nes jis beveik nesusileidzia kokybei DVDRip!! Aisku jeigu geras ir tikras DVDScr...
sonke

post 21-Янв-09 17:01 (спустя 29 минут)

Aišku, ačiū.Nesugebėjau rasti tos eilutės susigÄ—dau kvailas
k2607

post 21-Янв-09 17:05 (спустя 4 минуты)

[quote:d95cfd3f33="satanseitan"]Kaip raso, kad nededam!!!

Цитата:

Formatai TS, TC, DVDScr, CamRip ir pan. netoleruojami ir bus trinami.
tik noreciau uzgincyti del DVDScr formato nes jis beveik nesusileidzia kokybei DVDRip!! Aisku jeigu geras ir tikras DVDScr...
Atsakysiu trumpai ir paprastai - tema net nediskutuotina atsiprašau
k2607

post 24-Янв-09 16:35 (спустя 2 дня 23 часа)

Moderatoriai, nemiegokit...Visai atsitiktinai paziurejau i Ramuneles ikeltus filmus: neatitinka nei pagrindinio pav, nei skrinu dydis...As jai parasiau del to, matysim ka darys...Bet juk tai moderatoriu pareiga - tikrinti...
satanseitan

post 25-Янв-09 08:26 (спустя 15 часов)

Video - Viska sutvarkiau!!!....dydzius,aprasymus..........ir ispejau Ramunele del to.......Atleisk..tikrai pramiegojau sunki savaite..........stebesim........tikekimes daugiau taip nepasikartos....
k2607

post 25-Янв-09 12:08 (спустя 3 часа)

[quote:4a3b6f0369="satanseitan"]Video - Viska sutvarkiau!!!....dydzius,aprasymus..........ir ispejau Ramunele del to.......Atleisk..tikrai pramiegojau sunki savaite..........stebesim........tikekimes daugiau taip nepasikartos....


Visa tai saunu, bet...kaip as supratau, tai tu asmeniskai viska sutvarkei, ane? O va sito tai nereikia...nes nespesit visko keist. Reik kulturingai, diplomatiskai priversti torentu autorius pacius sutvarkyti savo darbus...T.y., netinkamai apiforminta torenta keliam i TAISYK TORENTA, jo autoriui rasome PM su raginimu viska pataisyt kaip priklauso...Mane tai stebina, kad butent Ramunele cia koses privire, juk ji viena "seniausiu" savas nariu, pati buvo moderatore, ir se tau...
satanseitan

post 25-Янв-09 17:16 (спустя 5 часов)

As ja ispejau diplomatiskai per PM........bet ji atsake kad negali ar nemoka tu screenu dyziu padaryti tinkamu.Ir ji dar nuo savas laiku buvo,saunus zmogelis...tai padejau jai si karta tik, viska sutvarkiau pats!!!
ir tarp kitko o kaip torenta kelti i Taisyk Torenta,nes kkaip nucopyni ir pats ikeli tai pasaidarai automatiskai pats to torrento savininku,ir rodo kad tu ji pats idejai....????
sigunchix

post 26-Янв-09 21:01 (спустя 1 день 3 часа)

Hmm.. vadinas jei ipix.lt neatsigaus, reiks visus screen\'us per naują perdėt... kvailas blyn... piktas
k2607

post 26-Янв-09 22:51 (спустя 1 час 49 минут)

[quote:c207125cd2="sigunchix"]Hmm.. vadinas jei ipix.lt neatsigaus, reiks visus screen\'us per naują perdėt... kvailas blyn... piktas


Va as irgi apie tai mastau...Gal atsigaus, pameginsiu pas LM administratorius kanors ispest...
sigunchix

post 26-Янв-09 23:38 (спустя 47 минут)

Bet kad ne pirmą kartą jau ipix lūžta... matyt ir ne paskutinį nesu tikras na, žiūrėsim. aplankiau iin rekomenduotą puslapį - įtariu ten "perbėgsiu". patogus naudotis pasirodė taip
satanseitan

post 27-Янв-09 00:28 (спустя 50 минут)

As tai perbegau i rusiska..http://ipicture.ru/ labai patogus valdymas!!!ir kad labai greitai uplaudina!!!
k2607

post 27-Янв-09 00:36 (спустя 7 минут)

http://www.radikal.ru/ tas irgi ir greitas ir patogus ...Vaje kiek darbo nusimato, jei reiks perdet...Daviau uzklausima del ipix, rytoj kazka jau zinosiu...
satanseitan

post 28-Янв-09 05:20 (спустя 1 день 4 часа)

As jau puse perdejau..........manau jei atsistatys ipix,vistiek uplaudintu nuotrauku nebebus..........
k2607

post 30-Янв-09 03:37 (спустя 1 день 22 часа)

Buvo toks klausimas apie tolesne veiksmu eiga po to, kai torentas perkeliamas taisymui. sutinku Tarsiu kelis zodzius apie tai...Tas, kuris iskelia torenta i taisyma, paraso torrento autoriui PM(kad torentas iskeltas ten ir ten, prasome pataisyti pagal galiojancias svetaines taisykles, (pateikiama reikalinga nuoroda), jei kas neaisku, kreipkites pagalbos, visuomet padesim ar pan.). Daugiau PM rasyt neverta, nespaust ir negasdint zmogaus. Kai jis ateis taisyti, padeda tas, kas tuo metu buna svetaineje. Visi mes dedam ir zinom kaip apiformint, tad ir patarimai bus visu vienodi..Jei dar kas neaisku, klauskit. Ir jus nesikuklinkit stiprus juokas
satanseitan

post 30-Янв-09 04:17 (спустя 39 минут)

nors as ir neperkeliau,bet i pm autoriui parasiau dar tada kai jis buvo katik perkeltas,nurodziau nuoroda ir aisku kad ji gali visada kreiptis pagalbos,,,,
sonke

post 30-Янв-09 10:37 (спустя 6 часов)

Jei čia dėl ainos įdėto torento,tai perkėlus parašiau jai pm.Šiandien ji pataisė screenus,bet jie negeri.Į pm surašiau konkrečiai kokie jie ir plakatas turi būti ir pasiūliau dėl neaiškumų tartis temoje,kad būtų greitesnė pagalba.
k2607

post 30-Янв-09 10:57 (спустя 19 минут)

Kaip paaiskejo, tai visi jai parase po PM. Va kokie visi geranoriski stiprus juokas
iin

post 30-Янв-09 11:24 (спустя 26 минут)

Na va kaip fainiai dirba musu moderai... :)
geriau screenus mažina Microsoft Office Picture Manager , nei SnagIT8, pamokoje matosi skirtumas, kur siandien idejau: mažinam paveikslėlių dydį. Screenai daug ryškesni, jei aišku tokią turit, o pamokom daryt ar darbastaly ka nors "nupyškint" vis tiek nėra lygių SnagIT8 stiprus juokas
satanseitan

post 09-Фев-09 16:05 (спустя 10 дней)

Noreciau perspeti visa valdzia kad isvykstu ryt (min.savaitei) i Kanada darbo reikalais. nors pasikark ....nezinau ar is ten turesiu laiko bei galimybiu cia padeti....... nesu tikras .bet pasistengsiu.........sekmes visiems......ir iki susimatymo bei nepamirskyt pasveikinti savo mylimuju....... Å irdelÄ—
iin

post 09-Фев-09 16:27 (спустя 21 минута)

satanseitan, geru "atostogu" ir su artejanciom sventem :)
k2607

post 09-Фев-09 17:53 (спустя 1 час 26 минут)

[quote:f6148dca47="satanseitan"]Noreciau perspeti visa valdzia kad isvykstu ryt (min.savaitei) i Kanada darbo reikalais. nors pasikark ....nezinau ar is ten turesiu laiko bei galimybiu cia padeti....... nesu tikras .bet pasistengsiu.........sekmes visiems......ir iki susimatymo bei nepamirskyt pasveikinti savo mylimuju....... Å irdelÄ—


Sekmes tau!
satanseitan

post 10-Фев-09 03:41 (спустя 9 часов)

Cia kaip matau susirupinimas saugumu....o man nerima kelia varotojas nicku: loreciukas (http://sawas.lt/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=386#torrent),kodel ji ar jis viska iseiles siunciasi..a???Siaip saunu kad ji dalina,bet kodel beveik viska siunciasi.???Ir neatsako i PM,kazkada kazka rasiau jei....ne zodzio...neatrase....bet gal man paranoja..????
iin

post 10-Фев-09 08:23 (спустя 4 часа)

Brangūs kolegos, ryšium su paskutinėm naujienom nuo šiandien žodis "torrentas" mūsų svetainėje nebenaudojamas. Stenkitės jo nenaudoti, pamatę ta žodį jei turit galimybę redaguojat ir pakeičiat žodžiu "failas" , jei neturit galimybės - pranešat man arba k2607 pakeisim.
k2607

post 11-Фев-09 20:34 (спустя 1 день 12 часов)

[quote:cc41781693="satanseitan"]Cia kaip matau susirupinimas saugumu....o man nerima kelia varotojas nicku: loreciukas (http://sawas.lt/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=386#torrent),kodel ji ar jis viska iseiles siunciasi..a???Siaip saunu kad ji dalina,bet kodel beveik viska siunciasi.???Ir neatsako i PM,kazkada kazka rasiau jei....ne zodzio...neatrase....bet gal man paranoja..????


Total uploaded: 948.94 GB
Total downloaded: 130.55 GB
UL/DL Ratio: 7.27

Ispudinga, net nezinau ka pasakyt...
iin

post 11-Фев-09 21:56 (спустя 1 час 21 минута)

[quote:9776c983a6="k2607"][quote:9776c983a6="satanseitan"]Cia kaip matau susirupinimas saugumu....o man nerima kelia varotojas nicku: loreciukas (http://sawas.lt/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=386#torrent),kodel ji ar jis viska iseiles siunciasi..a???Siaip saunu kad ji dalina,bet kodel beveik viska siunciasi.???Ir neatsako i PM,kazkada kazka rasiau jei....ne zodzio...neatrase....bet gal man paranoja..????


Total uploaded: 948.94 GB
Total downloaded: 130.55 GB
UL/DL Ratio: 7.27

Ispudinga, net nezinau ka pasakyt... ryt parasysiu ups
k2607

post 11-Фев-09 22:00 (спустя 3 минуты)

[quote:c2d99c7e5a="iin"][quote:c2d99c7e5a="k2607"][quote:c2d99c7e5a="satanseitan"]Cia kaip matau susirupinimas saugumu....o man nerima kelia varotojas nicku: loreciukas (http://sawas.lt/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=386#torrent),kodel ji ar jis viska iseiles siunciasi..a???Siaip saunu kad ji dalina,bet kodel beveik viska siunciasi.???Ir neatsako i PM,kazkada kazka rasiau jei....ne zodzio...neatrase....bet gal man paranoja..????


Total uploaded: 948.94 GB
Total downloaded: 130.55 GB
UL/DL Ratio: 7.27

Ispudinga, net nezinau ka pasakyt... ryt parasysiu ups

Ir ka parasysi? Ji dalina arti 170 torentu. Tai super rezultatas. Nebent pagal IP reik pasidomet kitose svetainese ...
satanseitan

post 11-Фев-09 22:35 (спустя 35 минут)

Цитата:

The Attachment is too big.Max Size: 120 KB
norejau ideti seriala Robin of Sherwood 16.46 GB,o failo dydis 169 KB....universalus....o daugiau nei 120kb neimanoma........
iin

post 12-Фев-09 08:30 (спустя 9 часов)

[quote:3d8340a2a3="k2607"]Ir ka parasysi? Ji dalina arti 170 torentu. Tai super rezultatas. Nebent pagal IP reik pasidomet kitose svetainese ...
stiprus juokas o tą, kad šitas narys jau buvo anam saVas, ir jo nepastebejot mergaitÄ—s juokas , na jis vienas is paskutiniuju ir ten nespėjo tiek prisikrauti. mergaitÄ—s juokas Jis / Jie yra iš Švedijos sutinku , kaip ir mano "kaimynai" ... mergaitÄ—s juokas Bande dėti pats torrentus, norėjo dalintis, bet jam per sudėtinga pasirodė ir čia jau nesidrąskė matomai. Jis supranta anglų, galit jam anglų kalba rašyt flirtuoju , na ir aišku švedų ups . Pas jį superinis internetas, ir geras kompas. Renka ne viską - o daug ką, kam? Nežinau - neklausiau, jo draugė lietuvė Ä®simylejusi
Daugiau lyg viskas flirtuoju
iin

post 12-Фев-09 08:46 (спустя 15 минут)

[quote:8cb69fb2c1="satanseitan"]

Цитата:

The Attachment is too big.Max Size: 120 KB
norejau ideti seriala Robin of Sherwood 16.46 GB,o failo dydis 169 KB....universalus....o daugiau nei 120kb neimanoma........
http://sawas.lt/forum/viewtopic.php?p=2388#2388 mirktelÄ—jimas jei gali aprasyma sutvarkyk, jei ne as veliau sutvarkysiu mirktelÄ—jimas
satanseitan

post 12-Фев-09 15:38 (спустя 6 часов)

Sutvarkyta!!! flirtuoju
iin

post 19-Фев-09 12:16 (спустя 6 дней)

Labas, jei kam kyla problemu su torrentu "paraudonavimais"... t.y. kai norit nauja torrenta, iskepta jusu programa parsiusti atgal is musu(regitracijos metu) ir po keliu sekunziu kliente jis paraudonuoja... rodykle ne zalia, o pasidaro raudona - susitvakot kompa: siukliu ismetimas, nereikalingu programu ir aplanku salinimas, skanavimai su antivirusais ir antisnipais, kliento perinstaliavimas, uzduociu nereikalingu ismetims ,ir panasiai. kalte yra ne svetaines, o kaip sakoma tarpininko, tarp kompiuterio ir kedes... stiprus juokas tad pasitvarkot, ir kitiems rekomeduojat!
satanseitan

post 20-Фев-09 05:07 (спустя 16 часов)

Man tik keista pasidare kaip tik tu cia parasei ir visur paskelbei,mano siuo metu kuriami torentai iskart raudoni pasidare??? liūdnas Sutapimas ar siuksles taip susikaupe??? stiprus juokas Rodo kad nebegali priregistruoti prie saWas........!!!
satanseitan

post 20-Фев-09 05:08 (спустя 1 минута)

Ir tikrai ne siuksliu cia esme....ir ne tarpines......kazkur gyliau cia pakasta..........
iin

post 20-Фев-09 07:40 (спустя 2 часа 32 минуты)

Man jau taip du kartus buvo, vienas is ju uzvakar. pasitvarkiau siuksles ismeciau visus beveik 300torrentu susigÄ—dau , persiinstaliavau ir vsio, duzgia kaip bitute :)
k2607

post 20-Фев-09 21:38 (спустя 13 часов)

Visu demesiui: darant torrentus, pameginkit nerasyt URL adreso - vistiek as atjunges sita reikalavima. Pas mane buna tarkim 1 torentas raudonas is 100. Tada as ji perdarau su kita programa, ir viskas.
satanseitan

post 20-Фев-09 21:41 (спустя 2 минуты)

As niekad ir nerasau URL,bet nuo vakar prasidejo...tas raudonumas..tureciau susitvarkyti updatinau savo utorrenta,turetu but geriau..........
sigunchix

post 14-Мар-09 11:46 (спустя 21 день)

Laba visiem sveiki smagu sugrįžt labai patinka
Tai dabar reikia visus savo darbelius redaguot kad vėl tvarkingai veiktų? Pašalint torrent failiuką ir prijungt naują? Ar iš viso seną temą trint, ir įdėt iš naujo?
iin

post 14-Мар-09 11:47 (спустя 51 секунда)

[quote:aab485583f="sigunchix"]Laba visiem sveiki smagu sugrįžt labai patinka
Tai dabar reikia visus savo darbelius redaguot kad vėl tvarkingai veiktų? Pašalint torrent failiuką ir prijungt naują?
taip liūdnas
gali bandyti is pradziu kur turi tarp torrent failu, tiesiog is cia, temos istrini ir uzlieji naujai, ir net imantys ir dalintys atisgauna, bet ne visada, jei nepadeda kurt nauja torrenta reikia.
sigunchix

post 14-Мар-09 11:53 (спустя 6 минут)

Nius aišku. Imsimės darbo flirtuoju
satanseitan

post 15-Мар-09 06:22 (спустя 18 часов)

[quote:491c513a6d="iin"][quote:491c513a6d="sigunchix"]Laba visiem sveiki smagu sugrįžt labai patinka
Tai dabar reikia visus savo darbelius redaguot kad vėl tvarkingai veiktų? Pašalint torrent failiuką ir prijungt naują?
taip liūdnas
gali bandyti is pradziu kur turi tarp torrent failu, tiesiog is cia, temos istrini ir uzlieji naujai, ir net imantys ir dalintys atisgauna, bet ne visada, jei nepadeda kurt nauja torrenta reikia.

Ar as cia girtas ar nesuprantu.........???Tai ka trinti(ar per nauja uzdeti) reikia ar tema ar torrent faila...??? dzyn
iin

post 15-Мар-09 07:57 (спустя 1 час 34 минуты)

satanseitan,
torrent faila reiki perliet.
iin

post 12-Май-09 07:15 (спустя 1 месяц 27 дней)

Sveiki,
einu atostogaut nuo rytojaus... gryšiu maždaug už savaitės ne ilgiau... viešai neskelbiu, ir nenorėčiau, kad kas žinotų... jei ką aš sergu ar dar kas nors ...
satanseitan

post 12-Май-09 14:13 (спустя 6 часов)

Ei geru atostogu............ir pailsek uz mus visus.......
k2607

post 12-Май-09 14:38 (спустя 24 минуты)

Na mes su tavim iin atsibuciuosim el.pastu stiprus juokas
iin

post 12-Май-09 15:10 (спустя 31 минута)

[quote:23fdd32c4d="k2607"]Na mes su tavim iin atsibuciuosim el.pastu stiprus juokas
mergaitÄ—s juokas stiprus juokas kai tik tai is kart stiprus juokas stiprus juokas stiprus juokas
ne puch ne pira- k ciortu liuks
sigunchix

post 12-Май-09 19:05 (спустя 3 часа)

Gerų atostogų, iin Å¡oku
satanseitan

post 22-Май-09 14:44 (спустя 9 дней)

Velnias mane tos siurbeles su mazais ratio ar isvis neturintis,jau pabodo....gal sakau pradedam valytis....???As suprantu kad prisiregistravusiu sk.svarbu saitui,bet puse ju mire......
k2607

post 22-Май-09 17:25 (спустя 2 часа 40 минут)

[quote:fc3f346321="satanseitan"]Velnias mane tos siurbeles su mazais ratio ar isvis neturintis,jau pabodo....gal sakau pradedam valytis....???As suprantu kad prisiregistravusiu sk.svarbu saitui,bet puse ju mire......


Mane jau visa tai senai nervina,,,pakentek dar truputi, yra vienas sumanymas, jei jis bus igyvendintas situ chaliavsciku automatiskai sumazes. Reikia moda suprogramuot, tai gali uztrukt, bet tikiuosi kad pavyks
satanseitan

post 23-Май-09 14:39 (спустя 21 час)

Gerai.......kentesim.......tokia jau musu lietuviu dalia..... stiprus juokas
Safira

post 28-Май-09 08:26 (спустя 4 дня)

Noriu paklausti turiu Adrenalinas 2 LT kalba ar dėti ar ne?
iin

post 28-Май-09 08:38 (спустя 12 минут)

[quote:7561e177b1="Safira"]Noriu paklausti turiu Adrenalinas 2 LT kalba ar dėti ar ne?
jei tokio nera dek taip
k2607

post 28-Май-09 18:13 (спустя 9 часов)

Na moderatoriaimusu, pagaliau nors karta ir jums tiesioginio darbo atsirado stiprus juokas Supulkit visi draugiskai ant visu VIDEO temu, ir paslepkit kadrus po spoileriais, tiesiog reik prirasyt pries pav., ir po ju mirktelÄ—jimas Galima pasinaudot ir mygtuku Spoiler, tada beliks pradzioje po zodelio spoiler priduti =Ekranvaizdžiai] Dekui! sveiki
satanseitan

post 28-Май-09 18:46 (спустя 32 минуты)

einu bandysim........
k2607

post 28-Май-09 19:36 (спустя 50 минут)

Dabar ruosiu sablonus dedant naujas temas, kad nereiketu visko kaskart kopijuot, jeigu viskas bus gerai, tai rytoj jau turetu buti.
O sekmadieni ar savaites pradzioj turetu buti naujove, kuri daugumai nepatiks, bet nematau kitokios iseities. Pameni satanseitan kalbejom apie chaliavscikus, tai va bus "siurprizas " jiems. Jei pavyks aisku
iin

post 28-Май-09 19:58 (спустя 21 минута)

k2607, o stiliukas naujas?.. tai jau stiliaus naujo (beveik) paruosto nebus? stiprus juokas tu cia tik apie "blogas naujienas"... vis tiek reikia ispeti del siurprizu... tevo dienai nusimato freelech...
satanseitan

post 28-Май-09 19:59 (спустя 1 минута)

Laukiam, laukiam siurprizu........
k2607

post 28-Май-09 20:02 (спустя 3 минуты)

[quote:88784e812e="iin"]k2607, o stiliukas naujas?.. tai jau stiliaus naujo (beveik) paruosto nebus? stiprus juokas tu cia tik apie "blogas naujienas"... vis tiek reikia ispeti del siurprizu... tevo dienai nusimato freelech...


sutinku O tai spoileriai, sablonai - ar cia blogos naujienos?

Jei atvirai, tai uzmirsau per tuos rupescius...Na taip, nakti is sekmadienio i pirmadieni isivilksim i zalia vasariska ruba... stiprus juokas
O tevo diena tai juk turbut kita sekmadieni..Visuomet budavo pirmas birzelio sekmadienis, ar as klystu? sklerozė
sigunchix

post 28-Май-09 22:49 (спустя 2 часа 47 минут)

[quote:0b41c908eb="k2607"]
O tevo diena tai juk turbut kita sekmadieni..Visuomet budavo pirmas birzelio sekmadienis, ar as klystu? sklerozė


Neklysti, birželio pirmas sekmadienis, taigi birželio 7 d. taip
sigunchix

post 28-Май-09 23:58 (спустя 1 час 8 минут)

Suslėpiau kadrus Lietuviško kino, Dokumentikos ir Sporto tematikos skyreliuose
satanseitan

post 30-Май-09 07:35 (спустя 1 день 7 часов)

Mane domina viskas apie filmu igarsinima...kokios programos reikia del balso irasymo .......kas ka zinot pasidalinkyt....???manu reikia pradeti mums vaikiskus filmiukus garsinti.........gal zmones pritrauksim...... nesu tikras
satanseitan

post 30-Май-09 07:38 (спустя 2 минуты)

[quote:110434b5e9="sigunchix"]Suslėpiau kadrus Lietuviško kino, Dokumentikos ir Sporto tematikos skyreliuose


Saunuole as kaip nors po truputi su filmais apsitvarkysiu.....
k2607

post 30-Май-09 09:57 (спустя 2 часа 19 минут)

[quote:9e4aeb6de0="satanseitan"]Mane domina viskas apie filmu igarsinima...kokios programos reikia del balso irasymo .......kas ka zinot pasidalinkyt....???manu reikia pradeti mums vaikiskus filmiukus garsinti.........gal zmones pritrauksim...... nesu tikras


Cia tau iin gal gali padet mirktelÄ—jimas
k2607

post 30-Май-09 12:24 (спустя 2 часа 27 минут)

Akivaizdu, kad musu svetaineje moderatoriai darbu neapkrauti...As matau du moderatorius, kitu dvieju deja...Kad pateisint moderatoriaus statusa, nedeti net torentu, paprasciausiai nepadoru. Negi taip sunku i savaite ikelt bent pora torentu?
Jei pavyks igyvendint visus planus, netolimoje ateityje bus taip:narys, neikeles per menesi bent 8 torentu, tiesiog nematys nuorodu parsisiuntimui. Neketinu daryti isimties ir moderatoriams. Tuomet atrodys gana keistai: moderatorius nemato nuorodu...Po poros dienu vasara, sulig jos atejimu gal siek tiek suaktyvekim?!
sigunchix

post 30-Май-09 17:39 (спустя 5 часов)

O ar ne per griežtas reikalavimas privalomai kelti torentus jei nori siųstis? Siuntimosi galimybes lemia reitingas, kurį narys gali sukaupti dalindamasis tiek parsisiųstus ties savo įkeltus torentus, ar paremdamas svetainę.
Kaip bebūtų, ne visi mūsų svetainės nariai iš kitų svetainių siunčiasi filmus ar užsiima daryti savo jau turimų DVD rip\'us. Esu tikra kad dalis tikrai aukštą reitingą sukaupia dalindamiesi parsisiųstus failus, tačiau nekeldami savo torentų. Juk tikrai ne vienas mūsų "super dalintojo" statusą turintis narys vis tik neįkėlė nė vieno torento (nors šito tvirtai teigt negaliu). Panaši situacija ir su VIP nariais - juk ne kartą rašėme kad nenorintys jaudintis dėl reitingo gali paremti svetainę ir taip išvengs siuntimosi apribojimų.

k2607, gal aš labai pažodžiui supratau Tavo mintį dėl torentų įkėlimo ir siuntimosi...
k2607

post 30-Май-09 18:24 (спустя 45 минут)

Nesinori buti buti banaliam, taciau krize...Kiek mes su iin galim is savo pinigu galim islaikyt svetaine? Dar nuo senojo savas mes su ja negalim susigrazinti savo idetu pinigu...Jei ne aleksandras71 ir satanseitan, butu nebuve kuo sumoketi uz serveri, dabar iki vasaros galo ramu, o toliau? Juolab, kad dabar jau reikes imti dedikuota serveri kurio pigiausias planas beveik 200 lt uz ketvirti...Ma atsibodo tarsi elgetai maldaut pinigu, galvot visokius nieku..Stai nesenai ivedziau skelbimus, velgi kad bent kiek surinkt pinigu, tai buvom pavadinti komerciniu puslapiu, as apsauktas zmoniu mulkintoju ir pan. (visa tai buvo saukykloj, nesenai tas zinutes istryniau)...Stai ivede spoilerius, ryt poryt bus padaryti torentu dejimo sablonai, uz situs modus vel is savo kisenes sumokejau 50 euru...Neskelbiau viesai, taciau metu pradzioj mes buvom nulauzti, buvo idetas virusas. Teko skubiai ieskot programuotojo, vel kainavo. Tam kad pereit i nauja forumo-portalo versija su maksimalia apsauga, reikia 350 euru. Is kur visa tai imt?
Nematau kitos iseities, artimiausiomis dienomis ivesiu privaloma menesini mokesti (panasiai kaip erdvese). Kas nesusimokes, tas nematys nuorodu. Kas i menesi ides ne maziau 8 torentu, tam moket nereikes. Stai tau ir atsakymas. Ir beje, sitos naujoves idiegimas kainuos apie 200 lt, dar tiksliai neaisku, bandau deretis ir must kaina...Reitingai roles kaip ir netures.
sigunchix, stai tu cia isdiskutavai, kad dauguma pasikelia reitinga ir laikosi sedindami. Na taip, o ka sedindami? Torentus pagrinde kasdien deda trys zmones, tai beje irgi uzima laiko. Dar pora zmoniu kazka ideda kas kelias dienas. Viskas. Visi kiti chaliavscikai. Kitose svetainese bent torentus deda daug zmoniu...Taigi reitingu sistema neveiksminga.
O kas liecia moderatorius, tai jau ne karta sakiau-pas mus darbo jiems kaip ir nera. Tai bent jau torentus tikrai galetu deti. Dar nenusprendziau galutinai kaip bus, taciau tokiu moderatoriu kurie nedes torentu, as ko gero atsisakysiu. Ir cia nieko asmenisko...
satanseitan

post 30-Май-09 18:30 (спустя 5 минут)

[quote:6b035f3ae4="k2607"]Nematau kitos iseities, artimiausiomis dienomis ivesiu privaloma menesini mokesti (panasiai kaip erdvese). Kas nesusimokes, tas nematys nuorodu. Kas i menesi ides ne maziau 8 torentu, tam moket nereikes. Stai tau ir atsakymas. Ir beje, sitos naujoves idiegimas kainuos apie 200 lt, dar tiksliai neaisku, bandau deretis ir must kaina...Reitingai roles kaip ir netures.
WOW cia bus idomu kaip cia viskas pasisuks.Gal butu visiskai neblogai ne 8 torrentus ,bet kokius 15 i men kazkur iseitu kas antra diena??? liuks
satanseitan

post 02-Июн-09 05:02 (спустя 2 дня 10 часов)

[quote:255d7f71e5="k2607"][quote:255d7f71e5="satanseitan"]Mane domina viskas apie filmu igarsinima...kokios programos reikia del balso irasymo .......kas ka zinot pasidalinkyt....???manu reikia pradeti mums vaikiskus filmiukus garsinti.........gal zmones pritrauksim...... nesu tikras


Cia tau iin gal gali padet mirktelÄ—jimas

inn gal kuo padesi gal ka zinai....????? ačiū
iin

post 02-Июн-09 08:20 (спустя 3 часа)

[quote:aa166ec5ca="satanseitan"][quote:aa166ec5ca="k2607"][quote:aa166ec5ca="satanseitan"]Mane domina viskas apie filmu igarsinima...kokios programos reikia del balso irasymo .......kas ka zinot pasidalinkyt....???manu reikia pradeti mums vaikiskus filmiukus garsinti.........gal zmones pritrauksim...... nesu tikras


Cia tau iin gal gali padet mirktelÄ—jimas

inn gal kuo padesi gal ka zinai....????? ačiū http://connection.lt/forums.php?action=viewtopic&topicid=985
as pradejus buvau nuo cia
arba tiesiog susisiek su Ryciu mirktelėjimas jei turi gera mikrifona , kas labai butu sveikintina, nes iprastai igarsinus bus garsas kaip is kibiro liūdnas
k2607

post 04-Июн-09 20:09 (спустя 2 дня 11 часов)

Moderatoriu gretas savo noru paliko sonke
k2607

post 04-Июн-09 22:15 (спустя 2 часа 5 минут)

Ar visi is moderatoriu matote torentu nuorodas?
sigunchix

post 04-Июн-09 22:18 (спустя 3 минуты)

Aš matau.
satanseitan

post 05-Июн-09 02:33 (спустя 4 часа)

as irgi matau.......
satanseitan

post 05-Июн-09 14:18 (спустя 11 часов)

tapom visi fioletavi........ stiprus juokas
iin

post 05-Июн-09 14:31 (спустя 12 минут)

[quote:d1b34798c2="satanseitan"]tapom visi fioletavi........ stiprus juokas
mergaitės juokas cia tai jo mergaitės juokas bet grazi spalvite labai patinka Įsimylejusi liuks
k2607

post 09-Июн-09 00:49 (спустя 3 дня)

I jusu gretas isilieja naujas moderatorius muskeetior Kaip rusai sako: Prosu liubyt i zalovat
Na manau sis zmogus jums gali buti ir pazystamas...
satanseitan

post 09-Июн-09 04:16 (спустя 3 часа)

Zdarovenki Bully muskeetior (ka reiskia is ukrainos kalbos"Sveiki Atvyke")
iin

post 09-Июн-09 07:29 (спустя 3 часа)

muskeetior, labas, labas, pažystu tik iš gerų darbų... sveikas prisijungęs prie mūsų kompanijos mirktelÄ—jimas
Safira

post 09-Июн-09 18:44 (спустя 11 часов)

muskeetior sveikas prisijungęs.
sigunchix

post 09-Июн-09 19:27 (спустя 42 минуты)

muskeetior, sveikas prisijungęs sveiki
satanseitan

post 11-Июн-09 20:16 (спустя 2 дня)

sawas.lt Estimated Worth $6270.7 USD pagal paskutinius duomenis!!!
k2607

post 11-Июн-09 20:45 (спустя 28 минут)

[quote:f6aed3f9df="satanseitan"]sawas.lt Estimated Worth $6270.7 USD pagal paskutinius duomenis!!!


O kur tu cia tokia info atkapstei? stiprus juokas
satanseitan

post 11-Июн-09 23:47 (спустя 3 часа)

[quote:b398aaea93="k2607"]O kur tu cia tokia info atkapstei?


http://www.websiteoutlook.com/www.sawas.lt mirktelÄ—jimas
iin

post 12-Июн-09 07:48 (спустя 8 часов)

[quote:b606d6e3fb="satanseitan"]sawas.lt Estimated Worth $6270.7 USD pagal paskutinius duomenis!!!
mergaitÄ—s juokas
k2607

post 12-Июн-09 08:54 (спустя 1 час 5 минут)

Geras...Norejau sita puslapi issiverst el verteju, bet kazkodel klaida meta...
k2607

post 22-Июн-09 09:26 (спустя 10 дней)

Sveiki, sia savaite reikia susimoket uz serveri, gal galit kas prisidet, nes su eiliniu nariu mokesciais tai neimanoma, pateikiu statistika kiek pinigu turim surinke nuo sms ivedimo:

pic

Dar Safira pervede 50 lt, ir iin apie 60 lt. Taciau uz sms moda irgi reik sumoket 90 euru...

Stai serverio nuomos nuoroda: http://www.serveriai.lt/dedikuoti.html
Mums reikalingas planas ne mazesnis kaip D30. Ten kaina parasyta be PVM, iki menesio galo vykdoma vasarine akcija, jei imt metams, nuolaida ir bus 50 %. Na ten patys galit pasiziuret visa matematika ivede bet koki svetaines pavadinima ir einant toliau...Apsimoka isties, tik va pinigu nera...

Galimas ir kitas variantas: kas nors is Jusu gal galite man paskolinti 450 lt. tarkim porai menesiu. kad as atsikratyciau sitais visais mokesciais (siuo metu neturiu laisvu pinigu). Gausis kad sumokesiu is savo kisenes, bet bus rami galva bent jau su serveriu metams, zinoma, jei noresim tobulinti galimybes, teks ir toliau tustinti kisene...
Safira

post 22-Июн-09 11:30 (спустя 2 часа 4 минуты)

Pagelbesiu kiek siuo metu leidzia man kišenė. viską parašiau tau į pm.
satanseitan

post 22-Июн-09 23:19 (спустя 11 часов)

mdaaaaa......iseina kad reikia susimoketi uz serveri 349 su kapeikom.....metams......???tai tu pas juos dabar irgi uzsisakes...??? pasistengsiu ka nors sugalvoti......
k2607

post 23-Июн-09 08:55 (спустя 9 часов)

[quote:cff3f8d85b="satanseitan"]mdaaaaa......iseina kad reikia susimoketi uz serveri 349 su kapeikom.....metams......???tai tu pas juos dabar irgi uzsisakes...??? pasistengsiu ka nors sugalvoti......
Taip pas juos, isbandziau kelis tiekejus. Pamenat, pradzioj buvom pas rusus, tai nuolat uzluzdavo, vis virsydavo leistinas apkrovos ribas. Paskui perejau pas kita paslaugu tiekeja, ten is viso daug problemu buvo. O stai IV pasiteisina: beveik per 4 men. nebuvo nei vieno gedimo.
Suma tokia, kita menesi ji bus dvigubai didesne...
Safira

post 08-Июл-09 16:26 (спустя 15 дней)

labas gal kas žino kokia programa kuria galima iškarpyti iš filmo garsa ir pasidaryti is to iskarpyto faila i telefa
ačiū
k2607

post 08-Июл-09 16:28 (спустя 2 минуты)

[quote:301d5f77b5="Safira"]labas gal kas žino kokia programa kuria galima iškarpyti iš filmo garsa ir pasidaryti is to iskarpyto faila i telefa
ačiū


Pvz. kad ir Sony Sound Forge 9.0
Safira

post 12-Июл-09 10:30 (спустя 3 дня)

ačiū už atsakyma bet niekur neradau veikiancio tik su negaliojančiais crack. radau kokios reikia bet ir trial gal kas turi polna ji vadinas all video sound extractor
ačiū
k2607

post 17-Июл-09 17:11 (спустя 5 дней)

[quote:a72ae047f5="Safira"]labas gal kas žino kokia programa kuria galima iškarpyti iš filmo garsa ir pasidaryti is to iskarpyto faila i telefa
ačiū


Naujame Patarejo programu diske rasi programele Free Video to mp3 Converter, ji taipogi tinka tokieks darbams...

http://sawas.lt/forum/viewtopic.php?t=2237
sigunchix

post 18-Июл-09 23:01 (спустя 1 день 5 часов)

o kur iin prapuolus? jau kuris laikas nesimato jos.. nesu tikras
k2607

post 18-Июл-09 23:23 (спустя 22 минуты)

[quote:aedcbcc3b6="sigunchix"]o kur iin prapuolus? jau kuris laikas nesimato jos.. nesu tikras


Ji siomis dienomis visam laikui issikrauste i Lietuva, kol isikurs, kol susitvarkys, isives interneta ir pan. - tam reikia laiko. O visa kita ji pasisakys pati, kai sugrys i saWas labas
sigunchix

post 19-Июл-09 13:25 (спустя 14 часов)

mmmm... įkurtuvės nusimato... martinis mergaitÄ—s juokas
nuo rytojaus iki mėnesio pabaigos aš atostogų išlekiu, tad nieko nedalinsiu tą laiką.
k2607

post 19-Июл-09 14:05 (спустя 40 минут)

[quote:bebefb8d48="sigunchix"]mmmm... įkurtuvės nusimato... martinis mergaitÄ—s juokas
nuo rytojaus iki mėnesio pabaigos aš atostogų išlekiu, tad nieko nedalinsiu tą laiką.


Kaitrios saules, silto vandens, smagiu ispudziu tau! stiprus juokas
iin

post 20-Июл-09 11:40 (спустя 21 час)

Sveiki, dar neturiu interneto... Lukiam seimos pagausejimo, del to teko anksciau grysti... :)
satanseitan

post 21-Июл-09 01:29 (спустя 13 часов)

Sveikinam su seimos pagausejimu!!!! liuks As galvojau kad tu atostogauni........ kvailas mirktelÄ—jimas
Safira

post 21-Июл-09 11:54 (спустя 10 часов)

iin kuo nuoširdžiausi sveikinimai. Sėkmingo laukimo... dovanoju mirktelÄ—jimas
k2607

post 27-Июл-09 13:36 (спустя 6 дней)

Kaip jums tai, ar ne absurdiskai atrodo? Cia uz SMS...

pic
satanseitan

post 27-Июл-09 14:53 (спустя 1 час 17 минут)

cia tai geras...........patogus mokejimo budas......is kurio gaunasi snipstas!!!
k2607

post 27-Июл-09 15:01 (спустя 7 минут)

[quote:0d8661f7ff="satanseitan"]cia tai geras...........patogus mokejimo budas......is kurio gaunasi snipstas!!!


Tai va, grubiai nuskaito apie 73% kaip nuo fizinio asmens. Nuo juridinio nuskaitymai truputi mazesni, bet vistiek nieko gero. Jau dvi svetaines Lietuvoje atsisake sito...Nors kiek girdejau, didziaja dali nusigvelbia rysio operatoriai...
satanseitan

post 28-Июл-09 02:46 (спустя 11 часов)

vadinasi reikia ir mum atsisakyti...........
k2607

post 28-Июл-09 10:58 (спустя 8 часов)

[quote:cfaf483ce9="satanseitan"]vadinasi reikia ir mum atsisakyti...........


Vsiskai atsisakyti sms negalima, toks budas aktualus jaunesnio amziaus nariams, kuriems bankai ir pan.neprieinami...
Siuo metu vedu derybas su kitu tokios paslaugos tiekeju, bandau issidereti, kad mums liktu 50%, tai jau butu idealus variantas...
sigunchix

post 29-Июл-09 13:43 (спустя 1 день 2 часа)

labas visiems labas linkėjimai iš saulėtos Žemaitijos Ä®simylejusi
k2607

post 29-Июл-09 14:55 (спустя 1 час 12 минут)

[quote:c814535ff9="sigunchix"]labas visiems labas linkėjimai iš saulėtos Žemaitijos Ä®simylejusi


Sveika labas
O is kur konkreciai ir ka ten veiki? stiprus juokas
sigunchix

post 29-Июл-09 15:04 (спустя 8 минут)

Jau nebeveikiu - jau grįžau iš tėviškės į Kauną ir parvežiau jums visiems labų dienų nuo saviškių draugai mirktelėjimas
o čia pasirodo tokią naujieną iin pateikė labai patinka sveikinu dovanoju
k2607

post 29-Июл-09 15:20 (спустя 16 минут)

Tai kurgi ta teviske?
sigunchix

post 29-Июл-09 15:41 (спустя 20 минут)

Tėviškė Tauragės rajone, link Kryžkalnio :)
satanseitan

post 30-Июл-09 02:07 (спустя 10 часов)

Aicku aicku......tai zemaitce busi???
sigunchix

post 30-Июл-09 11:08 (спустя 9 часов)

satanseitan, buvau, esu ir būsiu mergaitÄ—s juokas
Patink dūniki su svystu i rybus kleckai, asu užsispyrus i daba sunkiai šnekiet sekas - žuodžiu pabaigas vis nukanst nuoriu mergaitÄ—s juokas mergaitÄ—s juokas mergaitÄ—s juokas
k2607

post 30-Июл-09 12:39 (спустя 1 час 31 минута)

[quote:96a8077c8d="sigunchix"]satanseitan, buvau, esu ir būsiu mergaitÄ—s juokas
Patink dūniki su svystu i rybus kleckai, asu užsispyrus i daba sunkiai šnekiet sekas - žuodžiu pabaigas vis nukanst nuoriu mergaitÄ—s juokas mergaitÄ—s juokas mergaitÄ—s juokas
liuks stiprus juokas
satanseitan

post 18-Авг-09 03:49 (спустя 18 дней)

sveiki,rasau is telefono,turiu problemu su savo interneto tiekeju,tai teks pereiti pas kita,savaitgali viskas bus tvarkoje,tikiuosi o esme tame kad ankstesnis tiekejas siuntimosi greiti nukirto...vat tokios tokeles,tikiuosi piratavimu neapkaltins...sekmes visiems....ir neapleiskyte musu sawo!!!...
k2607

post 20-Авг-09 13:00 (спустя 2 дня 9 часов)

Sekmes tau satanseitan besitvarkant...saWas apleistas tikrai nebus...
iin

post 31-Авг-09 13:07 (спустя 11 дней)

Sveiki, atejau pasilabinti,labai visu pasiilgau... bet yra kaip yra...
nestumas ne is lengvuju... siandien is ligonines jau pabegau, kaulus nuo gulejimo skauda stiprus juokas 15savaiteliu tai labai mazai, nors pagal visus pojucius lenkiu 16savaite stiprus juokas augam lovos rezimu stiprus juokas
Visiems geru artejanciu naujuju mokslo metu!!!
Safira

post 31-Авг-09 14:38 (спустя 1 час 31 минута)

Sveikute iin na tai tau kaip ir man lovos režimas buvo. Užuojauta didelė jums. liÅ«dna Na bet laikykitės, kantrybės ir sveikatos. labai patinka
Safira

post 31-Авг-09 18:02 (спустя 3 часа)

Turiu klausimą, bandau įkelti žaidimą kai viską surašau ir galiausiai bandau įkelti torrenta tai krauna ir niekaip neužkrauna nesuprantu kame bėda? čia pas mane interneto problema ar kaip čia suprasti?
k2607

post 31-Авг-09 18:27 (спустя 25 минут)

[quote:67a10e7051="Safira"]Turiu klausimą, bandau įkelti žaidimą kai viską surašau ir galiausiai bandau įkelti torrenta tai krauna ir niekaip neužkrauna nesuprantu kame bėda? čia pas mane interneto problema ar kaip čia suprasti?


Cia gali buti daug ivairiu priezasciu..Pirma aisku pasitikrint verta ineterneta...Pamegink perdaryt torrent failiuka, gal kita programa daryk, gal pats torent failas per didelis (visgi zaidimas)...zodziu megink...As visai nesenai idejau seriala - pacioje sistemoje gedimu kaip ir nera...Va rytoj gali laikinai atsirast problemu...
Safira

post 31-Авг-09 20:15 (спустя 1 час 48 минут)

Dabar tik pagalvojau gal dėl to, kad į winRaR suarchyvinta?

Hmmm. pasirodo ne tame problema bandau ir filmą įkelti tas pats darosi.
k2607

post 31-Авг-09 21:26 (спустя 1 час 11 минут)

[quote:8b71a4fb04="Safira"]Dabar tik pagalvojau gal dėl to, kad į winRaR suarchyvinta?

Hmmm. pasirodo ne tame problema bandau ir filmą įkelti tas pats darosi.


Keista...o kada tu paskutini karta dejai torentus? As siandien - rytoj stiliu keisiu - cia zaidimo uztektinai bus kol viska suderinsiu...O veliau galesim pasiaiskint, jei pati priezasties neatrasi. O gal kas per ta laika dar tau pades...
Safira

post 01-Сен-09 08:11 (спустя 10 часов)

Viskas jau supratau savo klaidą. Viskas tvarkoje. ačiū.
k2607

post 01-Сен-09 09:22 (спустя 1 час 10 минут)

[quote:eb9c6917e5="Safira"]Viskas jau supratau savo klaidą. Viskas tvarkoje. ačiū.


Ir kas tai per klaida buvo?
Safira

post 01-Сен-09 16:39 (спустя 7 часов)

Ne taip torrent failiuką sukūrus buvau. verkiu susigÄ—dau
satanseitan

post 15-Окт-09 05:55 (спустя 1 месяц 13 дней)

na va,dingau ir nezinau kada sugrisiu,sudege mano vaizdo korta(geforce7600) tai darbar kol susirasiu,isidesiu...o gal isvis nauja laptopa teks pirkti... sekmes jums...pasistengsiu kuo greiciau...ir dar antui perduokite,kad atsakysiu dar jam,tik va bedos uzpuole,o per telefona tingiu filosfijas rasineti..
k2607

post 15-Окт-09 10:52 (спустя 4 часа)

[quote:e9e9cb190a="satanseitan"]na va,dingau ir nezinau kada sugrisiu,sudege mano vaizdo korta(geforce7600) tai darbar kol susirasiu,isidesiu...o gal isvis nauja laptopa teks pirkti... sekmes jums...pasistengsiu kuo greiciau...ir dar antui perduokite,kad atsakysiu dar jam,tik va bedos uzpuole,o per telefona tingiu filosfijas rasineti..


Sekmes besitvarkant ir sugryztant mirktelÄ—jimas
Safira

post 16-Окт-09 08:27 (спустя 21 час)

Pranešu, kad esu išvykusi ir grįšiu tikriausiai tiktai pirmadienį. Sakau, kad nekiltų problemų, kad nedalinu torentų ar jų nededu. ne taip
satanseitan

post 04-Ноя-09 06:37 (спустя 18 дней)

Gryzau........pagaliau.. nesu tikras .niekad nepirkyt HP modelio laptopu.......... liūdnas
Safira

post 10-Ноя-09 10:43 (спустя 6 дней)

Sveiki, turiu problemų todėl nepykite, kad esu apleidusi "Sawa". Kai viskas susitvarkys sugrįšiu ir kibsiu į darbus. :)

Beje gal kas žinote kaip iin sekasi?

Страница 1 из 2

Страницы:  1, 2  След.

new_topic  reply_topic

Ваши права в разделе


Текущее время: 28-Мар 16:43
Часовой пояс: GMT + 2