logo


Имя: Пароль:


Comments, feedback / Отзывы / Atsiliepimai

new_topic  reply_topic
Автор Сообщение
bot2

post 29-Ноя-10 21:40

Vieta laisvoms diskusijoms, pageidavimams, atsiliepimams šia tema...

Pabandėme bent šią temą palikti atvirą visiems. Deja, per kelias valandas užplūdo robotų ir visokių blogiečių lavina...Tad norintys kažką parašyti, prašome registruotis. Tai truks tik minute...
Гость

post 18-Янв-11 16:30 (спустя 1 месяц 18 дней)

Если честно, то думал очередной лохотрон...Увы нет, базу получил через час. Приятно, когда люди делают свою работу.
Спасибо
IRENA

post 19-Янв-11 12:04 (спустя 19 часов)

Siais laikas zmones vis dazniau apgaudineja viens kita.Zmoniu pasitikejimas yra labai zemas. Galeciau tik pasakyti, kad buvau maloniai nustebinta, kai po valandos gavau savo uzsakyma. Malonu, kad yra zmoniu, kurie dirba ir uzsidirba pinigus. Aciu. Ateityje butinai dar pasinaudosiu Jusu paslaugomis. Irena
amelija

post 19-Янв-11 15:24 (спустя 3 часа)

Visiskai pritariu auksciau issakytoms mintims...Ir man buvo neramu...As jau kazkur po 30 min. viska gavau. Saunuoliai, aciu. Ateiciai noretusi matyti Skandinavijos saliu komplektus.
ieva641

post 21-Янв-11 20:30 (спустя 2 дня 5 часов)

Svarbiausia,kad čia ne apgavystė. Komplektą gavau tvarkingą, taip pat buvo pridėtas ir patikrinimo programos screen'as. Žodžiu,esu patenkinta. Ačiū.
fun43

post 11-Фев-11 23:43 (спустя 21 день)

Pirmas įspūdis geras. Viską gavau greitai, o dabar bandysim dirbti. Ačiū už nuolaidą :)

Страница 1 из 1

new_topic  reply_topic

Ваши права в разделе


Текущее время: 28-Мар 21:16
Часовой пояс: GMT + 2