CAM CAM formatas reiškia, kad filmuota kino salėje skaitmenine vaizdo kamera. Kartais filmavimo metu naudojamas mini trikojis, bet dažniausia tai neimanoma dėl to kamera gali drebėti. Taip pat žiurovai ne visą laiką sėdi vienoje padetyje dėl to tenka filmuoti tam tikru kampu ekrano atžvilgiu. Garsas įrašinėjamas kameroje esančiu mikrofonu dėl to kenčia kokybė ir ypač filmuojant komedijas labiau girdisi žiurovų juokas nei filmo įgarsinimas. Kartais pasiseka ir salėje yra nedaug žiūrovų tada garsas ir vaizdas būna ryškesni. Asmeniškai nerekomenduoju siųstis tokius įrašus, nes tai yra 10-25 % kokybės ir filmas tampa neįdomus.
TELESYNC (TS) Telesync yra panašus į CAM, skirtumas yra tas, kad garso įrašymui naudojamas silpną klausos aparatą turintiems žmonėms pritaikytas įrenginėlis. Todėl garso kokybė galima tik svajoti, girdisi daug pašalinių garsų. Dauguma įrašų daroma esant tusčioms kinosalėms profesionalia vaizdo kamera, šiuo atvėju vaizdas buna gan kokybiškas. Bet dėja dauguma Telesync iš tikrojo yra CAM, kokybės rodiklis - 25-50%.
TELECINE (TC) Kopija daroma skaitmeniniu būdu nuskaitant informaciją nuo kino juostos. Garsas ir vaizdas turetų būti labai geri, bet atsižvelgiant į prietaisus ir išlaidų sąnaudas jos yra retos. Kopija turi gerą kokybės koeficientą 80-95%.
SCREENER (SCR) Tai vaizdajuosčių kopijos naudojamos ivairiems pristatymams. Screeneris įrašomas į vaizdajuostę 4:3 ekrano dydžio, talpinami ivairūs užrašai (kopijos teisių apsaugos tarnybos telefono numeris, įspėjantieji užrašai ir t.t), užrašomas kopijos serijos numeris (jai toks yra) arba kitas ženklinimas. Dažnai tokie užrašai rodomi juostos pradžioje ir po kelių minučių dingsta. Kopija buna geros kokybės jei daroma nuo pirminės kopijos, piešingu atvėju gausit apie 85-95% kokybės.
DVD-SCREENER (DVDscr) Panašu į SCREENER, bet kopijuota iš DVD. Jei kopija daryta gero specialisto tuomet kokybė bus gera 90-100%.
DVDRip Kopija padaryta iš DVD išleistos versijos. Tokios kopijos kaip taisiklė yra aukštos kokybės ir turi SVCD, DivX arba XviD skaitmeninius formatus.
VHSRip Kopija daryta iš VHS vaizdajuosčių.
TVRip Kopija daroma naudojant TV antenos arba palydovinės įrangos kabelį (tą patį kiekvienas galime turint tinkamą programinę įrangą daryti patys). Kopijos daromos naudojant TV PCI vaizdo plokšes ir įrašomos kaip SVCD. Pasiekiama aukšta vaizdo ir garso kokybė panaudojant tokius formatus kaip VCD/SVCD/DivX/XviD.
WORKPRINT (WP) Failo kopija kuris dar nėra baigtas. Filme gali nebūti visų epizodų, skirtis istorija, kokybė taip pat gali svyruoti.
DivX Re-Enc DivX re-enc yra filmas kuris paimtas iš VCD ir perkoduotas į mažą divx failą. Neverta siųstis, nebent neesate tikri dėl filmo arba norite jo 200mb kopijos
Video CD (VCD) Vienas iš seniausiai naudojamų vaizdo informacijos įrašymo į CD formatas, naudojamas tiek PC, tiek ir buitinėje technikoje. VCD formato pagrindas yra mpeg 1 vaizdo ir garso kodavimo formatas su nuolatiniu 1150 kbit bitreitu, galimu spalvų kodavimu PAL sistemoje 352x288 kadro dydžiu 25 kadrų per sek. (fps) dažniu (naudojama dažniausiai Europoje), NTSC spalvų kodavimu, 325x240, 29,97 fps (NTSC) ir 23,976 fps (NTSC Film). VCD yra dažniausiai naudojamas žemiausios kokybes siuntimui (Kamerų (CAM), Telesync (TS), Telecine (TC), TV-ripai (TVrip). Jų pagrindas yra sumažinti užimama vieta ir padidinti talpa i CD-R . VCD ir SVCD viena minute vaizdo yra mažiau nei dešimt MB, dėl to i 74 minučių CD-R74 mes galime sutalpinti kur kas daugiau. Taip pat reikia pažymėti, tai, kad rašant kompaktinius disku VCD ir SVCD formatu į standartinį CD-R80 į kurį telpa 700 MB duomenų galima įrašyti beveik 800 MB dydžio vaizdo byla. VCD yra meniu palaikymas, iki 99 tracks‘ų. VCD galima žiūrėti su VCD grotuvais (labai paplitę Azijoje, pas mus tokie Timelink, bei muz. centrai su VCD), didžiąją dalimi DVD grotuvų, Playstation 1 su VCD-addon, na ir žinoma su PC.
Super Video CD (SVCD) Yra sekančios kartos Video CD, kurio pagrindas yra mpeg2 video – audio kodavimas (Toks pat kaip ir DVD) kuris leidžia pasiekti nuo 1000 iki 2500kbit bitrate ir rezoliucija 80x576 PAL ir 480x480 NTSC su atitinkamais kadrų dažniais. Į viena CD-R80 galima sutalpinti nuo 35-60 minučių vaizdo, minutė užima nuo 10 iki 20 MB. SVCD privalumai, iki 2 audio takelių nuo 32 iki 348 kbps stereo, iki 4 subtitrų takelių, iki 99 dalių, meniu. Galima žiurti su didžiąją dalimi DVD grotuvų ir PC. Norint pasiekti geresne kokybe siūlau kuoduoti kintamais bit-reitais, svarbu vartoti daugialypius leidimus, tai užima daugiau laiko, bet kokybe būna geresne ir ryškesne, bet tai gali sukelti suderinamumo su DVD grotuvais problemų (prieš įsirašant į CD rekomenduojame pasitikrinti su CD-RW disku).
PROPER Jeigu išleidžiamas geresnės kokybės filmas, prie pavadinimo prirašomas žodis PROPER.
LIMITED Tai reiškia kad filmas buvo arba bus rodomas ne daugiau kaip 250-iose kinosalėse. Tokie filmai dar vadinami "namų kinas" ir leidžiami nedideliais kiekiais.
INTERNAL Filmai kurie leidžiami specialiai tam puslapiui ir dalinami tik draugams, tokie filmai greitai neplinta.
STV Tiesiai į video. Filmas kuris niekada nebuvo niekada išleistas kino teatruose.
REPACK Jeigu grupė išleidžią blogą ripą, jie išleidžia Repack kuris pataiso problemas.
Rasta internete :P