logo


Имя: Пароль:


Vista pries XP

new_topic  reply_topic
Автор Сообщение
antas

post 01-Фев-09 15:04

Ziuriu, kad, kai kurie, zmones kazkodel nepatenkinti Vistos veikimu. Dievina savo XP. Ir nezino patys kuom jie (ju manymu) geresni uz Vista. Egzistuoja "bandos" sindromas-jei dauguma pasisako uz Vista-tai ir as uz Vista. Bet jei dauguma visdelto uz XP-tai ir as busiu su tais kurie pasisako uz XP (nes gali,zmogau, buti nusvilptas "bandos"), net nenumanydami kuom vienas ar kitas produktas geresnis ar blogesnis. Zmogus turi tobuleti-vadinasi kopti, kiek imanoma, auksciau....
Sia tema noreciau nukreipti i,paprasto vartotojo poreikiams skirta, diskusiju lygi. Nors isklausysim ir "specu" komentarus.
Taigi: kas geriau VISTA ar XP ?
As sakau: man geriau Vista ir niekada nebegrisiu prie XP. Ir jeigu tavo rankos "kreivos" tai tau bet kuri OS bus bloga... mergaitÄ—s juokas
iin

post 01-Фев-09 15:17 (спустя 12 минут)

Pridėjau apklausą draugai . Geras kalusimas liuks aš už Vistą ir pritariu, aš iri prie XP neryžčiau sutinku
antas

post 01-Фев-09 16:31 (спустя 1 час 14 минут)

Dekuj uz apklausa. Labai reikalingas dalykas. Dabar daug kas uzeis vien tik prabalsuoti. Uzvirs savotiskas "karas" tarp "Vistininku" ir "XPininku". šefas
k2607

post 01-Фев-09 17:13 (спустя 41 минута)

Nieko neturiu pries Vista, taciau ji visgi dar neisdirbta iki galo:nuolat kazkas luzta, stringa ir t.t. Tikiu, kad laikui begant tai bus pataisyta. Tuo tarpu XP laiko isbandyta ir patikima. XP naudoju nuo pat pradziu ir dar nebuvo jokiu bedu. As uz patikinuna, taigi uz XP
antas

post 01-Фев-09 17:20 (спустя 6 минут)

Na cia irgi... kai pasaka be galo... Vista naudoju irgi nuo jos atsiradimo pradzios. Irgi:neturejau jokiu strigimu ar uzluzimu. Zodziu-jokiu problemu. Ir kaip cia issiaiskint : kur patikimumas, o kur sugebejimas dirbti butent ta o ne kita OS? Kas cia gali but teisus , o kas gali klysti? ...
iin

post 01-Фев-09 17:30 (спустя 10 минут)

Manau čia skonio reikalas, o OS nesvarbu kokia, kiekvienam kompe veikia ne tik pagal šeiminką, bet ir garantija, mano visi nauji kompai po trijų mėnesių neatlaiko ir reik viską per naujo perinstaliuot, čia tokia jau jų liga vienam buvo XP, kituose Vistos , aišku sunku buvo įprasti prie Vistos, nieko nesakau, o tiems kas aplomai rečiau naudojasi PC iš vis tragedija jaučiu. Bet žmogus kaip ir "šuo kariamas pripranta"... stiprus juokas manu nei vieni nei kiti balsuojanys nėra neteisūs, skonio ir kaip sakant piniginės reikalas. XP naujose kompose nė su žiburiu nerasi, nes jų galimybės skiriasi (nekalbu apie visai mažiukus, į kuriuos Vistos nededamos).
antas

post 01-Фев-09 17:39 (спустя 8 минут)

Diske (CD) turiu "MiniVista" - svoris: 64mb. Kaip jums? Nereikia instaliuoti-paleidi diska ir jau turi pilnai funkcionuojancia Vista. Is rusu parsisiunciau...
iin

post 01-Фев-09 17:42 (спустя 2 минуты)

[quote:249c3fe1f6="antas"]Diske (CD) turiu "MiniVista" - svoris: 64mb. Kaip jums? Nereikia instaliuoti-paleidi diska ir jau turi pilnai funkcionuojancia Vista. Is rusu parsisiunciau...
mergaitÄ—s juokas ir aero ir visi pribomasai???? kažkaip neįtikėtina flirtuoju ... turbūt delninukui skirta flirtuoju
sponke62

post 01-Фев-09 17:45 (спустя 3 минуты)

Neteko dar susidurt su Vista, tai komentarų neturiu liÅ«dna , ir balsuot negaliu mirktelÄ—jimas
antas

post 01-Фев-09 18:24 (спустя 38 минут)

[quote:01d070b1cc="sponke62"]Neteko dar susidurt su Vista, tai komentarų neturiu liÅ«dna , ir balsuot negaliu mirktelÄ—jimas
Nu jo-cia tavo protingas sprendimas. Nes kaikurie visa gerkle rekia,kad XP geriau - Vistos net rankose neciupineje mergaitÄ—s juokas
[quote:01d070b1cc="iin"]ir aero ir visi pribomasai???? kažkaip neįtikėtina flirtuoju ... turbūt delninukui skirta flirtuoju
Reiks gal cia ideti - galesi pasiziuret kas per daiktas. As per daug nesigilinau. Norejau pabandyt instaliuot i kompa,bet paleidus diska-iskart predejo veikti Vista. Tas pats kai isijungi kompiuteri ir dirbi...Tokia, sakyciau, kaip ir "portable" gal versija...
iin

post 01-Фев-09 18:59 (спустя 34 минуты)

[quote:327a582e5e="antas"]
Reiks gal cia ideti - galesi pasiziuret kas per daiktas. As per daug nesigilinau. Norejau pabandyt instaliuot i kompa,bet paleidus diska-iskart predejo veikti Vista. Tas pats kai isijungi kompiuteri ir dirbi...Tokia, sakyciau, kaip ir "portable" gal versija...
aš jau nebeturiu kada žaist su OS mergaitÄ—s juokas , bet dėl įdomumo įmesk, atsiras norinčių pažaist taip liuks
sigunchix

post 01-Фев-09 20:51 (спустя 1 час 51 минута)

Namie naudoju Vista, o darbe yra XP. Nė su viena iš jų neturėjau jokių problemų - niekas dar nelūžo ir nestrigo. Ne iš vieno girdėjau, kad prie Vista buvo sunku priprasti, bet man truputį keista kodėl... Aš greit apsipratau ir tikrai nebuvo jokio šoko ar nesusipratimų. Mano, kaip paprasto vartotojo, poreikius puikiai tenkina ir XP, bet šiaip pasisakau už Vista - už naujoves mirktelėjimas
arnas28

post 01-Фев-09 21:44 (спустя 52 минуты)

sweiki,,na o man geriausi buvo windows 2000! tikrai tvirta sistema,mazai luztanti
barzda

post 01-Фев-09 21:56 (спустя 12 минут)

[quote:85185ac404="k2607"]Tikiu, kad laikui begant tai bus pataisyta.
nemanau, nes apklausa apie du "lavonus" is kuriu vieno tikrai gaila
antai, cia tie visi Windows PE Mini CD arba USBflash, nesvarbu ar Vishta ar Xp, tik pazaidimui,jei reikia tai naudoju Hiren\'s BootCD
antas

post 01-Фев-09 22:17 (спустя 20 минут)

[quote:111515827c="barzda"]cia tie visi Windows PE Mini CD arba USBflash, nesvarbu ar Vishta ar Xp, tik pazaidimui
Tai ka daro,maziausiai 95% saWas nariu ? mergaitÄ—s juokas Taigi diskusija vyksta apie paprasta,eilini interneto vartotoja. Cia nediskutuojama apie IT ir t. t. Nors "specai" (jeigu cia ju yra) - irgi gali pasakyt savo nuomone.
Nu ka apie visokius CD ir Flash. Na irgi savotiskas patogumas. Atsisedi prie kompo-o ten XP. Daug nesinervuoji,tokia seniena pamates, kvailas prijungi koki Flash\'a, su Mini Vista, ir pirmyn muzikuoju
[quote:111515827c="arnas28"]na o man geriausi buvo windows 2000! tikrai tvirta sistema,mazai luztanti
Uztat kad joje turbut tik e-mail draugui pasiust galejai ar kokia buhalterine ataskaita parasyt galejai. Kas ten galejo luzinet? mergaitÄ—s juokas
satanseitan

post 01-Фев-09 22:35 (спустя 17 минут)

Nubalsavau uz Vista.....siaip..rimtesniu problemu neturejau,pradzioje buvo,mazyciu problemeliu kai tik pasirode su tais update ,bet veliau pasitaise......
Girdejau kad jau paruosta nauja operacine sistema.........zada 2010 paleisti......
arnas28

post 01-Фев-09 22:58 (спустя 23 минуты)

na pas mane irgi dabar vista,bet tik todel kad pirkau nauja kompa ir buvo vista,is pradziu lb nervavo nes kai dirbi su vienais windais 4 metus ir reikejo priprasti prie vistos buvo sunku,na bet .... dabar viskas ok ,galiu pasakyti luzineji visi windaka tiek xp tiek vista,priklauso ka darai su pc,
o jau kalbant apie 2000 windows teko pastebeti kad juos naudoja kompanijos,kur vyksta buhalterines apskaitos ir t,t
antas

post 01-Фев-09 23:43 (спустя 44 минуты)

Cia jau daznas priekaistas Windows\'ams (bet kuriems) yra "luzinejimas". As, pavyzdziui, irgi esu dares keleta Recover\'iu savo keliems kompiuteriams, bet tik todel kad pats juose nesamoniu kokiu nors pridarau (per "dideli" zinojima). Bet taip kad imtu windows\'ai ir "uzlustu" - tai neisivaizduoju. Na nesu kazkoks specas kompiuterijos srityje ir nedirbu IT, bet galiu ir atsigaivint, ir prasivalyt kompiuteri ir dar viena kita internetine svetaine sukurt. Tai skaitau, kad su kompu jau "si bei ta" darau. Bet nei karto kompas nebuvo "uzduses" del kazkokiu OS problemu. As manau-jei pats nesamoniu nepridarysi-tai ir OS suksis "kaip bitute"...
arnas28

post 02-Фев-09 00:07 (спустя 23 минуты)

pritariu jei kompas priziurimas nuosekliai problemu nebuna,o jei apsileidziam taip ir nutinka,,
erikarami-aralis

post 15-Фев-09 22:34 (спустя 13 дней)

Vista skirta Vaikams, XP tiesiog patogesne
antas

post 15-Фев-09 22:46 (спустя 12 минут)

[quote:4584221d69="erikarami-aralis"] XP tiesiog patogesne
Prie ko cia patogesne? Galbut tu dar "neuzaugai" iki Vistos lygio? Arba tau patinka vaziuoti "rankini uztraukus" mergaitÄ—s juokas kaip su kokiu, senu bet mylimu, "ziguliuku" - negu persesti i nauja "mercedes" stiprus juokas
satanseitan

post 15-Фев-09 23:04 (спустя 17 минут)

[quote:4621978715="antas"][quote:4621978715="erikarami-aralis"] XP tiesiog patogesne
Prie ko cia patogesne? Galbut tu dar "neuzaugai" iki Vistos lygio? Arba tau patinka vaziuoti "rankini uztraukus" mergaitÄ—s juokas kaip su kokiu, senu bet mylimu, "ziguliuku" - negu persesti i nauja "mercedes" stiprus juokas
Skaitai mano mintis....ka cia ir bepridursi....... liuks
dot1

post 23-Фев-09 13:45 (спустя 7 дней)

as pasisakau uz XP. Darant bet kokius, nors ir smulkius, pakeitimus Vistoje ji pastoviai ir ikyriai klausineja: "ar tikrai nori pakeisti si parametra?", po to "ar tu tikrai esi tikras kad apsisprendei pakeisti si parametra?, - nusibosta. Be to, mano manymu, apart vizualiniu pribumbasu Vistoje nelabai ko daugiau geresnio ir nera, o del to stiprinti kompa ir leisti pinigus neverta. Na, nebent kam nors negaila del to pinigu.
Ir dar, baikite su pasenusiais ziguliu ir mersu palyginimais, dar zapuka prisiminkite. Nurodykite, kokiomis savybemis konkreciai Vista geriau uz XP? (ir ko as negaliu isideti i XP kad tureciau)
p.s. as jau du kaimynu kompus downgreidinau is Vistos i XP (nes padirbo pora menesiu ir juos uzkniso) ir apturejau du baliukus. Todel visu 100% uz XP!!!
iin

post 23-Фев-09 14:53 (спустя 1 час 7 минут)

[quote:6842af5e22="dot1"]as pasisakau uz XP. Darant bet kokius, nors ir smulkius, pakeitimus Vistoje ji pastoviai ir ikyriai klausineja: "ar tikrai nori pakeisti si parametra?", po to "ar tu tikrai esi tikras kad apsisprendei pakeisti si parametra?, - nusibosta.
o cia jau galima isjunkti tuos uzklausimus... flirtuoju
dot1

post 23-Фев-09 17:38 (спустя 2 часа 45 минут)

gal ir galima, bet turi zinoti kur listi ir ka daryti. O ant XP yra viskas paprastai: pirma karta paklausia, ir yra vieta pazymeti varnele "ateityje neklausti kvailu klausimu". Pazymi ir pamirsti. Ir eini gerti.
antas

post 23-Фев-09 19:17 (спустя 1 час 38 минут)

[quote:6b20301fbe="dot1"]gal ir galima, bet turi zinoti kur listi ir ka daryti.
Tai va cia ir atsakei i visus savo klausimus. Isvada: kai jau zinosi kur lysti ir ka kur daryti - galesi pereiti i aukstesni lygi. Galesi jau tada ir vista "paciupineti". O dabar tau dar su XP matomai yra daug neissiaiskintu dalyku. Gal po kurio laiko galesi ir apie Vista pareiksti savo nuomone....bet ne dabar... dabar geriau eik gerti...
barzda

post 24-Фев-09 19:57 (спустя 1 день)

ziuriu cia visi Vishtos zinovai susirinko,na nesakau, kad prie DOS\'o reikia gryzt, bet gal apie "septintuka" pabazarinam, A...?
satanseitan

post 24-Фев-09 20:28 (спустя 31 минута)

[quote:1b0a6de774="barzda"]ziuriu cia visi Vishtos zinovai susirinko,na nesakau, kad prie DOS\'o reikia gryzt, bet gal apie "septintuka" pabazarinam, A...?


Susikurk tema :Windows 7 liuks ar kanors panasiai ten ir bazarinsime jei nori,pries tai pasiskaityk cia, jei domiesi Windows 7,ir pats nesi isbandes:http://pingmyip.blogspot.com/2009/01/paintis-su-windows-7-i-dalis-intro-ir.html
O cia tema: Vista pries XP!!! mirktelÄ—jimas
barzda

post 24-Фев-09 20:41 (спустя 12 минут)

satanseitan
na ir link\'a numetei, aciu. gal as kitur kaip nors, o tema cia tai gal dar ankstoka?
augiuxas

post 02-Июн-09 06:46 (спустя 3 месяца 5 дней)

As tai isidiegiau Windows 7 versija,atrodo geriau nei vista ir xp..nes niekada nenuluzta,be to gerai dirba..Problemu del to ne kiek neatsirado..Patogi grafika,valdymas ir kiti dalykeliai.. mirktelÄ—jimas
antas

post 02-Июн-09 10:43 (спустя 3 часа)

Na nezinau... Naudoju Vista jau 3 metai - nei karto dar nebuvo "nuluzusi". Kaip ten jums viskas "luzta" net nesuprantu.
Safira

post 05-Июн-09 19:32 (спустя 3 дня)

Aš už XP naudojau Vistą tai man ten iš pradžių tamsus miškas buvo kol pramokau, bet vistiek likau prie XP. Man Vista užsispyrusi taip sakant. Kol ką padarai su ja, reikalauja visokių nesąmonių norint ištrinti failą ar ką nors įrašyti. Nu vienu žodžiu. Čia kiekvienam kitaip ir kaip jau rašėte kaip kas pramokęs su kiekvienu produktu dirbti. sutinku
antas

post 05-Июн-09 23:31 (спустя 3 часа)

Norint naudoti Vista - aisku, kad reikia moketi ja naudotis. Jei nieko joje nesupranti tai vadinasi ir jokiais jos privalumais negalesi pasinaudoti. Matomai, kad dar daugelis nemoka nei atsireguliuoti nei nusistatyti, sau naudingu ir patogiu valdymu....
Safira

post 06-Июн-09 15:55 (спустя 16 часов)

Tai todėl aš ir nesiginčinu, katra geresnė ar XP ar VISta. kvailas stiprus juokas
antas

post 11-Фев-17 19:14 (спустя 7 лет 8 месяцев)

Kazkodel nebera diskutuotoju.... Matomai, kad jau gerokai laiko praejo - 8 meteliai nors pasikark

Страница 1 из 1

new_topic  reply_topic

Ваши права в разделе


Текущее время: 08-Май 05:14
Часовой пояс: GMT + 2